Melbi

MELBI - це молода компанія, яка активно розвивається.

Влітку 2015 року, маючи досвід виробництва різної меблевої продукції з металу і дерева, ми вперше взялися за серійне виробництво ліжок і почали з декількох моделей. Вироби з кращим на ринку співвідношенням ціна-якість і актуальним дизайном швидко стали користуватися успіхом, і ми активно почали розширювати модельний ряд. В результаті, навесні 2016 на ринці були представлені дві лінійки ліжок MELBI - MetalLine і SoftLine.

За кілька років існування підприємство значно розширило географію продажів і зайняло гідні позиції серед вітчизняних виробників меблів для спальні. Навесні 2018 ми розширили модельний ряд і представили на ринку оновлені лінійки MetalLine і SoftLine.

27 лютого - 2 березня 2019 на Київському міжнародному меблевому форумі KIFF 2019 компанією була представлена ​​лінійка сучасних світильників MELBI Light.

26-29 лютого 2020 на Київському міжнародному меблевому форумі KIFF 2020 компанією була представлена ​​лінійка сучасних стільців і столів для житлових приміщень. Вироби з відмінним актуальним дизайном і найкращим на ринку співвідношенням ціна-якість були позитивно сприйняті партнерами компанії і згодом продажу на ринку підтвердили їх очікування .


Наша робота базується на трьох принципах: якісні матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників, висока надійність і сучасний ергономічний дизайн. З любов'ю і турботою ставимося до розробки кожного виробу, щоб збірка була швидкою і простою, а термін служби максимально тривалий.

Ми постійно вдосконалюємо, прислухаємося до порад, вчимося і рухаємося вперед. Наша команда працює разом в обраному напрямку, і в подальшому ми плануємо не втрачати актуальність, втілювати в життя нові сміливі ідеї та створювати для Вас комфортну меблі.

Немає жодного товару.