breadcrumbs_revolution_theme

У зв'язку з прийнятими в країні карантинними заходами можливі тимчасові затримки виготовлення товару за деякими фабриками.

 

Увага!

 1. Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами «Нова Пошта», «Міст-Експрес» і «Делівері» - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару згідно з Вашим замовлення, а також його зовнішній вигляд (цілісність заводської упаковки, фасадів і скляних елементів (дзеркал) на: сколи, тріщини, подряпини...) Всі замовлення перевіряються нашими співробітниками, і співробітниками «Нова Пошта», «Міст-Експрес» і «Делівері», при відправленні. Також всі посилки страхуються, і перевізник несе повну відповідальність за доставку посилки до Вас неушкодженою. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації - необхідно скласти акт (претензію) в присутності співробітника компанії перевізника. Обов'язково повідомте нам про те, що трапилося на будь-який номер з розділу контакти. Якщо дефекти або неповна комплектація, були помічені пізніше, перевізник в компенсації може відмовити
 2. Замовляючи доставку товару нашим транспортом або «самовивозом» - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару згідно бланка замовлення, а також його зовнішній вигляд (цілісність заводської упаковки, фасадів і скляних елементів (дзеркала) на: сколи, тріщини, подряпини...) У випадку пошкодження товару, або неповної комплектації - необхідно обов'язково повідомити кур'єру і зв'язатися з нами за допомогою одного з номерів із розділу контакти

ВАЖЛИВО: при замовленні враховуйте розмір своїх і міжповерхових дверних пройомів, а також габарити бажаної моделі меблів

Будь ласка, збережіть всю упаковку і документи, надані нашою компанією

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

Готівковий розрахунок або оплата післяплатою

Ви можете оплатити своє замовлення готівкою під час отримання у кур'єра або в нашому центральному офісі.

При оплаті післяплатою до вартості додається 5% від суми замовлення, за послуги передачі коштів перевізником.

Оплата можлива при отриманні товару у всіх населених пунктах на території України.

Платіжні картки Visa та MasterCard

На нашому сайті можна сплатити всі товари банківськими картками Visa та MasterCard.

Для того щоб здійснити онлайн оплату потрібно при оформленні замовлення на кроці вибору способу оплати, вибрати варіант Visa/Mastercard через WayForPay. Доставка по Україні здійснюється службами «Делівері», «Міст-Експрес» та «Нова Пошта»

Безготівковий розрахунок

Оплати приймаються як від фізичних, так і від юридичних осіб. Після розміщення замовлення наш менеджер виставляє Вам рахунок-фактуру, завірений печаткою організації електронною поштою або факсом.

Сплатити рахунок Ви можете у будь-якому найближчому до Вас відділенні банку або будь-яким іншим зручним для Вас способом.

Вартість комісій банку не входить у вартість товару та залежить від тарифу банку. За фактом оплати Ви отримуєте документ — чек або видаткову накладну, яка свідчить про витвір грошового переказу.

Моментом оплати вважається надходження коштів замовника на банківський рахунок інтернет-магазину.

Замовлення, сплачене за безготівковим розрахунком або переказом, буде вручене безпосередньо Вам або особам, зазначеним у бланку замовлення, тільки при пред'явленні документа, що засвідчує особу.

ДОСТАВКА:

 • Ми здійснюємо безкоштовну доставку меблів по всій території України всіх замовлень вартістю понад 10000 грн (крім диванів) та диванів у кількості від двох штук на замовлення!
 • На замовлення до 10000 грн вартість доставки складає від 150 грн, за винятком диванів, на замовлення на диван у кількості 1 шт. доставка складає від 800 грн, незалежно від решти товару на замовлення
 • Для доставки продукції ми використовуємо власну логістику, а також здійснюємо доставку кур'єрськими службами «Нова Пошта», «Міст-Експрес» та «Делівері»
 • Термін доставки по всій Україні 3-7 днів після готовності замовлення

Доставка по Україні здійснюється службами «Нова Пошта», «Міст-Експрес» та «Делівері»
можлива оплата готівкою при отриманні замовлення

 1. Зробіть замовлення на сайті або за телефоном 095-339-67-65
 2. При оформленні замовлення на сайті вкажіть спосіб доставки Самовивіз (з відділень кур'єрської служби) або Доставка кур'єром (здійснюється до під'їзду)
 3. Виберіть місто, в якому ви хочете отримати ваш товар
 4. Для Самовивозу - виберіть кур'єрську службу та відділення, в якому хочете забрати Ваше замовлення
 5. Для доставки кур'єром - виберіть кур'єрську службу та вкажіть адресу, за якою хочете отримати Ваше замовлення
 6. При отриманні товару акуратно відкрийте коробку та перевірте її цілісність