breadcrumbs_revolution_theme

Компанія Mebli.Starobilsk.Lg.UA поважає право користувачів бути поінформованими щодо збору їх особистих даних і інших операцій з використанням таких відомостей.

При використанні даних, які можуть прямо або побічно ідентифікувати вас, ми використовуємо принцип суворої необхідності.

З цієї причини використання ваших особистих даних було зведено до мінімуму і відповідало цілям, для яких ваші особисті дані збираються і/або обробляються.

Клієнт - фізична або юридична особа, яка здійснює Замовлення і купує Товари, представлені на сайті mebli.starobilsk.lg.ua.

Товар - матеріальний об'єкт, виставлений для продажу на даному Сайті.

Кабінет (або Особистий кабінет) Клієнта - його обліковий запис, де зберігається персональна інформація про клієнта, що включає логін, пароль, П.І.Б., e-mail, контактні телефони та адреси, інформацію про статус замовлень, і т.д.).

Особисті дані збираються, обробляються і зберігаються компанією Mebli.Starobilsk.Lg.UA, виключно з метою, пов'язаних з наданням послуг з продажу товарів і виконанням своїх зобов'язань перед Клієнтами, які купують продукцію Mebli.Starobilsk.Lg.UA.

Натискаючи кнопку «Оформити замовлення», або «Зареєструватися» ви підтверджуєте коректність заповнених вами даних і погоджуєтеся з передачею даних відомостей співробітникам компанії Mebli.Starobilsk.Lg.UA, з метою вашого подальшого обслуговування.

Ваші особисті дані не передаються третім сторонам для цілей, не дозволених законодавством, і без вашої згоди.

Mebli.Starobilsk.Lg.UA також обмежує доступ третіх осіб і працівників компанії, що не мають відношення до оформлення вашого замовлення або вашого обслуговування.

Ваші особисті дані можуть бути передані третім сторонам, тільки в разі, коли це необхідно для обробки замовлення в ваших цілях.

Наприклад, для доставки обраного вами товару кур'єрською службою, ми інформуємо її про необхідне місце вивантаження, контактну особу одержувача та переліку замовленого вами товару, який необхідно доставити.

Про всі зміни ваших особистих даних просимо повідомляти на електронну пошту info@starobilsk.lg.ua або безпосередньо вашому менеджеру, щоб забезпечити підтримку ваших особистих даних завжди в актуальному стані.